Motywuj, buduj lojalność i oszczędzaj!

Znane powiedzenie „Przez żołądek do serca” sprawdza się również w relacji pracodawca – pracownik. Dbanie przez firmę o to, by pracownicy mogli w czasie pracy zjeść ciepły posiłek to inwestycja, która zwraca się w utrzymaniu lub wzroście wydajności, zaangażowania oraz lojalności pracowników. A w zależności od formuły oferowanych świadczeń żywieniowych daje pracodawcy również oszczędności.

Jak zapewnić wydajność i zdolność do koncentracji swoich pracowników, a przy tym zoptymalizować koszty ponoszone przez firmę? Znajdź odpowiedź na te i inne pytania w najnowszym materiale eksperckim przygotowanym przez Sodexo Benefits & Rewards.

WYPEŁNIJ FORMULARZ A OTRZYMASZ RAPORT

arrow-down

Oblicz oszczędności jakie uzyskasz korzystając z Karty Lunch Pass jako formy wynagrodzenia dla pracowników:

  Kalkulator oszczędności

WYPEŁNIJ FORMULARZ A OTRZYMASZ RAPORT

arrow-down

Masz więcej pytań? Porozmawiajmy.
Zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 3 dni roboczych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, nr tel. (22) 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketingowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo w postaci marketingu produktów i usług Sodexo – art. 6 ust. 1 lit. f) RODO), w tym w sposób zautomatyzowany (profilowanie). Sodexo wykorzystuje profilowanie prowadząc statystyki i analizy Twoich zachowań oraz preferencji, związanych z zakupem lub korzystaniem z produktów i usług Sodexo w celu lepszego dopasowania do Twoich oczekiwań oferowanych produktów i usług. W wyniku profilowania dokonywanego przez Sodexo będziesz otrzymywać informacje o produktach i usługach lepiej dostosowanych do Twoich preferencji. Tylko w przypadku, gdy wyrazisz na to wyraźną zgodę, Sodexo będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu profilowania, którego skutkiem będą automatycznie podejmowane decyzje, mające dla Ciebie znaczenie np. udzielenie rabatów lub ofert specjalnych (podstawa przetwarzania danych to Twoja zgoda – art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, usługi telemarketingu oraz podmiotom przygotowującym i realizującym dla nas wysyłkę e-maili. Dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, względnie - odwołania zgody, a po tym okresie wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Możesz żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania – w tym profilowania. Masz także prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo cofnięcia zgody w każdym czasie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Sodexo przed jej cofnięciem oraz masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Skutkiem niepodania danych będzie brak możliwości informowania Cię o produktach i usługach Sodexo.