„Wybór” najbardziej pożądanym przez pracowników świadczeniem

Prawie wszyscy badani pracownicy chcieliby mieć możliwość wyboru świadczeń i tego oczekują od swoich pracodawców. Tymczasem taką praktykę stosuje jedynie 33 proc. badanych firm. Najnowsze tendencje w motywowaniu wskazują, że właściwą drogą jest dostosowanie systemu świadczeń dodatkowych do różnorodnych oczekiwań pracowników poprzez umożliwienie im samodzielnego wyboru.

Czy wypracowane lata temu systemy motywacyjne przestały być skuteczne? Jak dopasować je do realnych potrzeb pracowników? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w najnowszym materiale eksperckim przygotowanym we współpracy z Grafton Recruitment Polska.

ss_glowna_2016_980_200

WYPEŁNIJ FORMULARZ A OTRZYMASZ RAPORT

arrow-down

Masz więcej pytań? Porozmawiajmy.
Zostaw swój numer telefonu, a oddzwonimy do Ciebie w ciągu 3 dni roboczych.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, tel.: 22 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketigowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów w postaci marketingu produktów i usług Sodexo). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT oraz agencjom interaktywnym. Dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania, a po tym okresie wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz prawo wnieść w dowolnym momencie, bezpłatnie, sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednakże ich podanie jest konieczne do skontaktowania się z Tobą w celu przedstawienia oferty handlowej.

Pozostałe artykuły

Przepis na zmotywowanych pracowników? Nie mierz ich jedną miarą.

Czytaj dalej
wellnes-head

Benefity pozapłacowe – czemu warto na nie postawić?

Czytaj dalej