WIĘCEJ możliwości wyboru

Karta Podarunkowa Sodexo to wolność wyboru formy płatności. Można z niej korzystać we wszystkich punktach akceptujących karty w Polsce i na świecie, w Internecie, a także wypłacać środki z bankomatu.

Karta umożliwia też płatności zbliżeniowe
telefonem,
dzięki Google Pay.

G Pay
WIĘCEJ oszczędności

W tym roku przygotowaliśmy specjalnie
dla Twoich pracowników wyjątkowe rabaty,
gwarantujące największe zniżki na
świąteczne zakupy i gwiazdkowe
prezenty.

WIĘCEJ serca

Każde 10 zamówionych Kart to 1 posiłek
dla dziecka objętego Programem Pajacyk
Polskiej Akcji Humanitarnej.

Stop hunger
WIĘCEJ korzyści

dla pracodawcy:

- zadowoleni i zmotywowani pracownicy
- podarunek odpowiadający na różne potrzeby pracowników
- bezkosztowe wsparcie akcji charytatywnej
- wygoda - robisz jeden przelew, a my dostarczymy prezenty w 72h
- oszczędności - zwolnienie z PIT do 1000 zł na pracownika*

dla pracownika:

- największe świąteczne oszczędności
- wygodne i bezpieczne płatności zbliżeniowe telefonem **
- udział w akcji pomocy potrzebującym dzieciom
- możliwość płatności w Polsce, na całym świecie, w Internecie oraz wypłat z bankomatu
- nowoczesna, intuicyjna aplikacja i strona DlaCiebie.sodexo.pl z aktualnymi promocjami
- możliwość samodzielnej zmiany PIN, sprawdzania salda i historii transakcji 24/7

*Karta Podarunkowa finansowana z ZFŚS, jako świadczenie pieniężne, jest zwolniona z podatku dochodowego do kwoty 1000 zł na pracownika w roku podatkowym, a opłaty związane z zakupem, zasileniem i obsługą Karty podlegają zwolnieniu z podatku VAT
**Dzięki usłudze Google Pay

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, nr tel. (22) 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celach marketingowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo w postaci marketingu produktów i usług Sodexo – art. 6 ust. 1 lit. f) RODO), w tym w sposób zautomatyzowany (profilowanie). Sodexo wykorzystuje profilowanie prowadząc statystyki i analizy Twoich zachowań oraz preferencji, związanych z zakupem lub korzystaniem z produktów i usług Sodexo w celu lepszego dopasowania do Twoich oczekiwań oferowanych produktów i usług. W wyniku profilowania dokonywanego przez Sodexo będziesz otrzymywać informacje o produktach i usługach lepiej dostosowanych do Twoich preferencji. Tylko w przypadku, gdy wyrazisz na to wyraźną zgodę, Sodexo będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celu profilowania, którego skutkiem będą automatycznie podejmowane decyzje, mające dla Ciebie znaczenie np. udzielenie rabatów lub ofert specjalnych (podstawa przetwarzania danych to Twoja zgoda – art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, usługi telemarketingu oraz podmiotom przygotowującym i realizującym dla nas wysyłkę e-maili. Dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu ewentualnego wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, względnie - odwołania zgody, a po tym okresie wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Możesz żądać dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Masz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania – w tym profilowania. Masz także prawo do przenoszenia swoich danych oraz prawo cofnięcia zgody w każdym czasie, co pozostanie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Sodexo przed jej cofnięciem oraz masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Skutkiem niepodania danych będzie brak możliwości informowania Cię o produktach i usługach Sodexo.